KRS: 0000031433
Współpraca
Współpraca z naszą placówką opiera się na bezinteresownej pomocy, która daje wiele radości naszym podopiecznym, a także dużo satysfakcji osobom, które poświęcają swój cenny czas dla dobra innych.

Parafia Świętych Szymona i Judy Tadeusza w Kozach w ramach posługi duszpasterskiej zapewnia comiesięczną mszę świętą, spowiedź i komunię świętą, a co pół roku udzielany jest sakrament namaszczenia chorych. Pensjonariusze przywiązują do tego wielką wagę i jest to dla nich bardzo ważne wydarzenie. W czasie rekolekcji zapraszany jest Ksiądz rekolekcjonista, który zawsze chętnie nas odwiedza i wygłasza kazanie.

Naszych podopiecznych regularnie odwiedzają również uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kozach. Poświęcają oni pensjonariuszom swój wolny czas na rozmowę, gry i zabawy, a także różnego rodzaju przedstawienia teatralne i programy muzyczne dając tym samym wiele radości naszym podopiecznym. Dzięki wolontariuszom osoby przebywające w naszym domu nie czują się samotne i zawsze czekają na ich przybycie.

Nasza placówka jest otwarta na współpracę w ramach wolontariatu z indywidualnymi osobami, a także różnymi instytucjami. Jeśli ktoś ma ochotę zaangażować się w pomoc na rzecz osób starszych, prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem arkusza w zakładce „kontakt”.